Drodzy Goście,
Bardzo dziękujemy za wspólną zabawę podczas eventu online i za to, że tak ciepło przyjęliście nas w Waszych domach. Poniżej znajdziecie przepisy na przygotowywane dania, abyście zawsze mogli wrócić do tych smaków. Mamy nadzieję, że już wkrótce zobaczymy się w naszym studiu CulinaryOn w Warszawie, tymczasem możecie zobaczyć jakie aktywności tam na Was czekają. Urodziny? Imprezy dla dzieci? A może konferencje? W CulinaryOn wszystko jest możliwe. Zapraszamy!
Insalata di barbabietola
Odświeżająca, świeża przekąska, która smakiem przypomina słońce. Nic tylko smakować... I przeniść się we wspaniałą kulinarną pozdróż!
Gnocchi all`Amatriciana
Rozpływające się w ustach ziemniaczane kluseczki z sosem pomidorowym, pancettą i posypane parmezanem... Pychota!
Smakowita Panna Cotta
Przepis na klasyczną, boską... a może bardziej - włoską Panna Cottę, Zawsze wychodzi, zawsze smakuje i zawsze świetnie wygląda. Deser idealny.
Dowiedz się więcej o nas
W naszym studiu wszystko jest możliwe. Organizujemy szereg aktywności dla firm, ale też imprezy prywatne, okolicznościowe, wyjątkowe imprezy dla dzieci, a także konferencje i szkolenia.
Lider na rynku imprez integracyjnych w Europie i Azji
PaintON
sztuka kreatywności
CulinaryON
sztuka gotowania
WineON
sztuka celebracji
Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby spełniać marzenia naszych klientów
Poznaj nasz świat
CULINARYON
Założona w 2012 r. sieć rozrywki kulinarnej CULINARYON organizuje jedyne w swoim rodzaju, najwyższej klasy imprezy kulinarne, które łączą w sobie maksymalizację zaangażowania poprzez praktyczne doświadczenia
PAINTON
Rozrywka artystyczna wzbogacona ofertą kulinarną, angażująca "wszystkie ręce na pokład" podczas zajęć i zabawy z artystą malarzem. Idea wprowadzona na rynek w kwietniu 2019 r. Jest idealnym doświadczeniem uzupełniającym portfolio produktów EPIC.
WINEON
Innowacyjne doświadczenie, wprowadzone na rynek w 2019 r., łączące szlachetny świat wina z dreszczem Las Vegas. Zapraszamy do ekskluzywnej gry w kasyno i degustacji alkoholi premium

Nasze Studio
Galeria ETHOS: Plac Trzech Krzyży 10/14
Zapytaj o możliwość organizacji wydarzenia w wersji online lub offline
Skontaktuj się
+48226022000
welcome@culinaryon.pl

Adres
Plac Trzech Krzyży 10/14 00-499 Warszawa Polska