Warsztaty kulinarne online!
szef kuchni CULINARYON w Twoim domu.
Odległość nie stanowi dla nas żadnych ograniczeń, zostań w domu i weź udział w naszych warsztatach online. Przez 3 dni Kongresu Kadry będziemy wspólnie przygotowywali doskonały, szybki lunch z różnych krańców świata. Ruszymy w kulinarną podróż, zaopatrz się w niezbędne składniki, których listę znajdziesz poniżej. Do kulinarnego zobaczenia!
Kim JESTEśmy?
CulinaryOn
Miejsce eventowe w centrum Warszawy, które odkrywa zupełnie inny stopień teambuildingu i integracji.
- Warsztaty kulinarne dla grup
- Warsztaty artystyczne dla grup
- Imprezy prywatne
- Imprezy dla dzieci

Aktualna sytuacja to dla nas niezwykłe wyzwanie. Dzięki niej odkryliśmy nowy, angażujący format warsztatów kulinarnych online, który nie mniej wesoło pozwala połączyć zespół we wspólnej zabawie, gotowaniu i spożywaniu posiłków. To absolutnie wyjątkowy sposób, aby pokazać swoim pracownikom, że jesteście wciąż silną grupą, która oprócz powierzonych zadań, wciąż jest w doskonałych relacjach.
Poznaj prowadzących!
Mateusz Łuczaj
Szef kuchni CulinaryOn
"Jestem pewien, że nie tylko przygotujemy pyszny lunch, ale także będziemy się razem świetnie bawić!"
Mateusz to pasjonat egzotycznych kuchni, z gorącym sercem do lokalnych produktów. Spod jego rąk wychodzą najlepsze lunche dla pracowników CulinaryOn - fakt potwierdzony przez samych Founderów.
Angelika Iwanow
HR Manager
"Jako HR każdego dnia udowadniamy, że dla nas nie ma rzeczy niemozliwych. Jestem pewna ze ugotowane dania bedą na miarę najlepszych restauracji!"
Angelika poprowadzi Was przez kulinarną zabawę, opowie o metodach teambuildingu poprzez gotowanie i nie tylko... Miłośniczka podróży, zwierząt i procesów HR-owych - niezwodna w każdym calu, zobaczymy jak poradzi sobie w kuchni.
Co przygotujemy?
Każdy dzień to będzie inne wyzwanie kulinarne, w 10 minut przygotujesz lunch!
Kliknij w zdjęcie, aby poznać listę składników i potrzebnych narzędzi do przygotowania posiłku.

More products
Sekretnym składnikiem wszystkich dań jest dobre nastawienie - nie zapomnij zabrać go ze sobą. Do zobaczenia.
Mateusz Łuczaj
Chcesz otrzymać przepis? Napisz do nas!
welcome@culinaryon.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie Warsztatów Online dla Twojego zespołu? Tak, organizujemy gotowanie dla grup, ale także malowanie, robienie koktajli... Masz swój pomysł na organizację imprezy dla swojego zespołu? Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły! Zróbmy to razem!