Podstawą sukcesu w Zespole jest zaangażowanie, współpraca, kreatywność i rozwijanie umiejętności w niecodziennych sytuacjach. Skontaktuj się ze mną, jeśli szukasz solidnego partnera dla zorganizowania imprezy integrującej Twój Zespół we wspólnej zabawie kulinarnej lub artystycznej

Moscow
SBP
+48 605 907 490
Ewelina Nalewajek
Lider na rynku imprez integracyjnych w Europie i Azji
PaintON
sztuka kreatywności
CulinaryON
sztuka gotowania
WineON
sztuka celebracji
Sprawdzona metoda integracji zespołów:
Opracowaliśmy unikalną formułę, której nadaliśmy miano "EPIC" Engagement, Pride, Insight, Connection. Nasza metodologia angażuje uczestników do współpracy i wspólnej zabawy, wzmacnia poczucie dumy z przynależności do grupy, pozwala poznać się na nowo i połączyć w osiągnięciu wspólnego celu.

ENGAGEMENT - zaangażowanie
Zaangażowanie całego zespołu jest najważniejszym elementem podczas naszych zajęć integracyjnych.
PRIDE - duma
Organizujemy zajęcia angażujące całe zespoły w myśl zasady "wszystkie ręce na pokład". Wzmacniamy poczucie przynależności uczestników w ramach zespołu. Sprawiamy, że każdy czuje się dumny z możliwości wniesienia własnego wkładu zarówno podczas zajęć praktycznych jak i świętowania osiągnięć organizacji.
INSIGHT - odkrywanie
Podczas organizowanych przez nas wydarzeń, uczestnicy uczą się nowych umiejętności, stają się bardziej kreatywni i odkrywają siebie na nowo w niecodziennych sytuacjach.
CONNECTION - połączenie
Realizowane aktywności integracyjne sprzyjają komunikacji między uczestnikami, wzmacniając połączenie emocjonalne i współpracę.
Każdego dnia dokładamy wszelkich starań aby spełniać marzenia naszych klientów
Poznaj nasz świat
CULINARYON
Założona w 2012 r. sieć rozrywki kulinarnej CULINARYON organizuje jedyne w swoim rodzaju, najwyższej klasy imprezy kulinarne, które łączą w sobie maksymalizację zaangażowania poprzez praktyczne doświadczenia




PAINTON
Rozrywka artystyczna wzbogacona ofertą kulinarną, angażująca "wszystkie ręce na pokład" podczas zajęć i zabawy z artystą malarzem. Idea wprowadzona na rynek w kwietniu 2019 r. Jest idealnym doświadczeniem uzupełniającym portfolio produktów EPIC.




WINEON
Innowacyjne doświadczenie, wprowadzone na rynek w 2019 r., łączące szlachetny świat wina z dreszczem Las Vegas. Zapraszamy do ekskluzywnej gry w kasyno i degustacji alkoholi premium

Nasze Studio
ETHOS: Plac Trzech Krzyży 10/14
Zamów imprezę!
Skontaktuj się
+48226022000
welcome@culinaryon.pl

Adres
Plac Trzech Krzyży 10/14 00-499 Warszawa Polska