Click to order
Twoje zamówienie
Total: 
Imię:
Nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon kontaktowy:
Payment method
CULINARYON Cooking Events
Najlepsze warsztaty kulinarne w Warszawie
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenia kulturalne: warsztaty kulinarne w CulinaryOn - warszawskim studiu kulinarnym. Nasze warsztaty to niepowtarzalne doświadczenie i doskonała zabawa! Dowiedz się, czego możesz się spodziewać!
DOSKONAŁE MENU
MIŁO SPĘDZONY CZAS
3 godziny relaksu i beztroskiej zabawy
Dania z całego świata i profesjonalny Chef
NOWE UMIEJĘTNOŚCI
Spróbuj czegoś nowego i odkryj swój ukryty talent!
Dostępne zajęcia
Poniżej znajdziesz terminy i opisy dostępnych warsztatów kulturalno-edukacyjnych.
Najczęściej zadawane pytania:
Co zabrać ze sobą na zajęcia?
Zabierz ze sobą wspaniały nastrój! Resztą zajmiemy się my. Zapewniamy profesjonalny sprzęt kuchenny, fartuchy oraz wszystkie składniki.
  Mam alergię pokarmową - czy mogę wziąć udział w warsztatach kulinarnych?
  Oczywiście! Jednak koniecznie poinformuj nas o szczegółach już podczas rezerwacji! W takich sytuacjach ostrzegamy szefa kuchni, a on, jeśli to możliwe, wyklucza alergen z menu.
   Czy można zamówić wersję wegańską dań?
   Jak najbardziej! Prosimy o zgłoszenie takiego zapotrzebowania podczas rejestracji na zajęcia, abyśmy mogli poinformować Chefa kuchni.
    Czy będzie można notować przepisy?
    Nie ma takiej potrzeby. Po zakończonych warsztatach prześlemy wszystkie przepisy na adres e-mail podany podczas rejestracji. Jeśli e-mail nie dotrze w ciągu 2 dni, prosimy o informację na ten temat na adres welcome@culinaryon.pl.

    Może się zdarzyć, że podczas zajęć szef kuchni wprowadzi niewielkie zmiany w klasycznym przepisie. Na niektórych warsztatach korzystamy także z autorskich przepisów naszych szefów kuchni. W takim przypadku możesz zapisać przepis - w tym celu dostarczymy Ci iPada.
     Czy można przyjść na warsztaty PaintOn lub CulinaryOn z dziećmi?
     Na warsztaty CulinaryOn i Paint On zapraszamy uczestników w wieku powyżej 16 lat. Dla najmłodszych amatorów kulinariów i sztuki stworzyliśmy zajęcia KidsOn, przeznaczone dla dzieci od 4 roku życia. Po więcej informacji na temat zajęć KidsOn zapraszamy na naszą stronę.
     Czy podczas zajęć PaintOn jest serwowane jedzenie?
     Tak, podczas warsztatów artystycznych PaintOn nasz Chef kuchni przyrządza dla uczestników posiłek serwowany w przerwie zajęć. W trakcie warsztatów serwowane są także napoje.
      Czy w czasie warsztatów serwowany jest alkohol?
      Uczestnicy warsztatów otrzymują drinka powitalnego. W czasie zajęć serwowane są napoje bezalkoholowe. Istnieje możliwość zakupu napojów alkoholowych w barze.
       Czy zajęcia mogą się nie odbyć?
       Minimalna liczba gości, wymagana, by warsztaty CulinaryOn lub PaintOn się odbyły, to 12 osób. W przypadku nie zebrania się minimalnej liczby uczestników powiadomimy Cię z wyprzedzeniem o zmianie terminu zajęć. W takiej sytuacji uczestnik ma możliwość zamiany zajęć na inne, będące w aktualnej ofercie.
       Culinaryon Polska
       Sp. z o.o.
       Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-507
       Warszawa Polska

       Biuro: poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:00