Click to order
Twoje zamówienie
Total: 
Imię:
Nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon kontaktowy:
Payment method
CULINARYON Cooking Events

Warsztaty kulinarne:
Rzymskie Wakacje!

28 września (wtorek)
godz. 18:30


400
Opis warsztatów
Nasze warsztaty Rzymskie Wakacje to prawdziwa podróż przez Włochy! Poznasz lokalne tradycje i ciekawostki kulinarne tego kraju. Chef kuchni СulinaryOn - gość specjalny Cristina Catese zdradzi Ci smaczki eleganckich Włoch, rozkocha Cię w najdelikatniejszych deserach kuchni zmysłowego Południa i pokaże, jak ugotować idealny makaron – tak, by pochwalił Cię rodowity Włoch!

Menu warsztatów Rzysmkie Wakacje opiera się na klasycznych daniach kuchni włoskiej. Sprawimy, że ich odtworzenie w domu będzie łatwe i przyjemne. Buon appetito!
Menu
Saltimbocca z prosciutto i szałwią, na puree z gruszki i pasternaku
Pasta all'Amatriciana z guanciale i peccorino romano
Panna cotta z salsą truskawkową
Poznaj naszego prowadzącego!
Cristina Catese
Kucharz, osobowość telewizyjna
Cristina Catese to rodowita Rzymianka. Gotowanie jest tak nieodłączną częścią jej życia, że właściwie nie pamięta, czy jej pierwsze doświadczenia kuchenne rozpoczęły się w tym samym czasie, kiedy stawiała swoje pierwsze kroki, czy też może wcześniej…

Od dziecka pasją Cristiny było tworzenie: dań, ubrań, dodatków, dekoracji - rzeczy mniej lub bardziej użytkowych, ale zawsze pięknych. Dzięki wsparciu rodziców poznała wiele technik malowania, dekorowania, kolażu, szycia, tworzenia mozajek. Wiedzę tę wykorzystuje każdego dnia, dekorując stoły, szyjąc, tworząc stylizacje sobie i znajomym oraz od trzech lat projektując zabawki dla „Smykałka".

Najważniejsi w życiu Cristiny są ludzie, wszystko dzieje się przez nich, z nimi i dla nich. To od ludzi Cristina dostaje energię, dlatego też kocha się z nimi spotykać i wzajemnie inspirować. To właśnie miłość do bycia z ludźmi i gotowania zaważyła na decyzji o dzieleniu się zarówno wiedzą, doświadczeniem jak i miłością podczas warsztatów.
Zawsze uśmiechnięta, energiczna, i niezwykle optymistyczna, jest idealnym przykładem osoby, z którą warto przebywać i od której należy się uczyć – nie tylko gotowania, ale także podejścia do życia i do ludzi…
Przebieg warsztatów

18:30 Powitanie i rejestracja uczestników
18:35 Przekąski i drink powitalny
18:55 Poinformowanie o zasadach bezpieczeństwa
19:00 Przedstawienie zespołu CulinaryOn
19:05 Przygotowywanie i degustacja 3 dań
21:15 Zdjęcia z Chefem kuchni i obsługą
21:30 Zakończenie warsztatów
W cenie warsztatów

Drink powitalny
Ciepłe i zimne napoje
Produkty i niezbędny sprzęt kuchenny
Przepisy na dania (e-mail)
Dyplom ukończenia warsztatów kulinarnych
Fantastyczna zabawa
Niezapomniane wrażenia
Co wyróżnia warsztaty Culinaryon?
Nie gotujemy na pusty żołądek
Zajęcia rozpoczynamy od drinka powitalnego i przekąsek.
Napoje w cenie
W cenie warsztatów znajdują się ciepłe i zimne napoje. A jeśli masz ochotę na coś mocniejszego, nasz bar oferuje duży wybór win, drinków i mocnych alkoholi. Podczas pierwszej godziny warsztatów na asortyment baru obowiązuje zniżka 20%.
Każdy uczestnik otrzymuje dyplom oraz przepisy Chefa
Nasz Chef kuchni będzie odpowiadał na pytania zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu warsztatów. Następnego dnia wszystkie przepisy wyślemy do Ciebie e-mailem.
Nasz zespół zadba o Twój dobry nastrój
Chef zadba, by Twoje dania były olśniewające, event manager stworzy dla Ciebie niezapomnianą atmosferę, a barman zaserwuje Twojego ulubionego drinka!
Polityka zwrotów
Jeśli nie będziesz mógł/mogła wziąć udziału w zaplanowanych warsztatach, powiadom nas o tym 2 dni wcześniej. Zaproponujemy Ci inny termin lub inne zajęcia.
Czego możesz się spodziewać? Obejrzyj video!
TripAdvisor Quality mark
Świetna zabawa podczas kuchennych warsztatów.
bardzo fajne warsztaty kulinarne. Sporo śmiechu, a i trochę ciekawych informacji można się dowiedzieć. Bardzo energetyczna i miła obsługa od strony organizatorów. Zwłaszcza na pochwałę za profesjonalne podejście zasługuje kucharz Piotr! :)
Culinaryon Polska
Sp. z o.o.
Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-507
Warszawa Polska

Biuro: poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:00